برنامه های تفریحی آکادمی زبان لندنبرنامه های تفریحی منحصر به فردی در روزهای تعطیل پایان هفته در آکادمی زبان لندن برگزار میگردد و تمامی زبان آموزان در آکادمی زبان لندن امکان شرکت در تورهای تفریحی روزهای پایان هفته را خواهند داشت.

در این تورهای یک روزه ( یا چند روزه ) شما تعطیلاتی آموزنده و هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد. معمولا در تابستان هر هفته و در فصول دیگر هر از دو یا چند هفته یک تور برگزار شده که زبان آموزانی که مایل به شرکت در این تورها هستند از چند روز قبل نام نویسی میکنند.

هزینه این تورها جداگانه دریافت میشود ولی معمولا مبلغ کمی بین 10 تا 90 دلار می باشد. ( بسته به اینکه برنامه تور شامل چه مواردی باشد ) در طول برنامه های تفریحی، زبان آموزان با کشور شگفت انگیز مالزی بیشتر آشنا شده و در عین حال تجربه خود در زبان انگلیسی و همچنین زندگی در یک کشور خارجی را تقویت میکنند. با شرکت در این برنامه ها تجربیاتی را کسب خواهید کرد که برای تسلط کامل به زبان انگلیسی مورد نیاز شما خواهد بود.

زبان آموزان در محیطی فعال و تعاملی به کسب تجربه میپردازند و خاطره یادگیری زبان در آکادمی لندن برایشان بیادماندنی خواهد شد.

تصاویر متنوعی از برنامه های برگزار شده طی هفته های گذشته را میتوانید در بخش آلبوم تصاویر آکادمی مشاهده نمایید.
 آخرین بروز رسانی: 6 شهريور 1391