یازده دلیل برای انتخاب آکادمی زبان لندن1 - اساتید متخصص و کیفیت تدریس عالی
ما اساتید خود را از بین صدها استاد آموزش دیده و با تجربه انتخاب کرده ایم. تمامی اساتید آکادمی دارای سالیان دراز سابقه در تدریس بین المللی زبان انگلیسی می باشند. این اطمینان را به شما میدهیم که در آکادمی زبان لندن با جدیدترین استاندارد ها و روش های آموزش زبان انگلیسی مواجه خواهید شد. زبان آموزان در این آکادمی، از ملیت ها و اقوام مختلفی هستند که هر کدام با انگیزه متفاوتی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده اند. برخی برای ادامه تحصیل، برخی برای مهاجرت و برخی برای مسائل کاری و ... حضور شما در چنین محیطی؛ آموزشی جذاب را بریتان فراهم خواهد کرد.

2 - فقط آموزش زبان انگلیسی
کلید موثر و نکته اصلی در موفقیت ما در آموزش زبان انگلیسی، تمرکز خاص ما بر روی این زبان است. در این آکادمی هیچ دوره ای بجز آموزش زبان انگلیسی برگزار نمیشود. تمامی سرمایه گذاری ما در این سالها روی همین زبان بوده و تجربیات خود در این زمینه را به شکل کاملا تخصصی در اختیار زبان آموزان قرار می دهیم.

3 - دست آورد ها و موفقیت هایی که اثبات شده اند
شاید نام بردن از یکی از جوایز ما برای اثبات این ادعا کافی باشد. جایزه کیفیت استاندارد بین المللی در سال 2012 ، به خاطر موفقیت های فارغ التحصیلان این آکادمی طی سالهای اخیر به آکادمی زبان لندن اعطا شد.


4 - کلاس هایی کوچک
هر کلاس درس در آکادمی زبان لندن میزبان تعداد محدودی زبان آموز است. بین 8 تا 18 نفر محدوده نفراتی است که ما برای کلاسهای خود در نظر گرفته ایم. سطوح مقدماتی معمولا تا 18 نفر و سطوح پیشرفته معمولا کمتر از 10 زبان آموز دارد. این تعداد کم زبان آموز، باعث میشود که استاد فرصت و زمان کافی برای توجه ویژه به هر زبان آموز را داشته باشد و آموزش خود را با بهترین کیفیت به تک تک زبان آموزان ارائه نماید.

5 - دارای گواهینامه از دانشگاه های معتبر
این آکادمی توسط تعداد زیادی از دانشگاه های معتبر به رسمیت شناخته شده و پس از اتمام دوره زبان در این آکادمی، امکان ورود مستقیم به این دانشگاه ها وجود دارد. جهت مشاهده فهرست این دانشگاه ها اینجا کلیک کنید.

6 - آموزش بر پایه سرگرمی
ما معتقدیم که آموزش تنها محدود به کلاس درس نیست. فعالیت های متنوعی در خارج از آکادمی جزء برنامه های ثابت ما هستند. جهت مشاهده توضیحاتی پیرامون این فعالیت ها اینجا کلیک کنید.

7 - موقعیت جغرافیایی و مکانی مناسب در کوالالامپور
پتالینگ جایا یکی از زیباترین مکان ها در جهان محسوب میگردد.  مردم این منطقه اغلب انگلیسی زبان هستند. همچنین موقعیت آکادمی به گونه ایست که دسترسی بسیار آسانی به فروشگاه های بزرگ، رستوران ها و سرویس های حمل و نقل عمومی وجود دارد. جهت مشاهده موقعیت مکانی آکادمی و فاصله آن تا مراکز مهم در شهر کوالالامپور، اینجا کلیک کنید.

8 - ما به شما جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های مالزی کمک خواهیم کرد
در صورتی که هدف شما از ورود به آکادمی زبان، آماده کردن خود جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور مالزی می باشد، به هیچ وجه نگران نباشید. مشاوران با تجربه ما در این مورد شما را راهنمایی خواهند کرد. توضیحات کاملی در این باره و اینکه چگونه برنامه پذیرش خود را به پیش ببرید به شما ارائه خواهد شد. این اطمینان را داریم که در نهایت شما بهترین تصمیم را بر پایه آنچه خواست شماست، خواهید گرفت.

9 - یک جامعه مختلط از ملیت ها و اقوام گوناگون
اگر آکادمی زبان لندن را جهت یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کرده اید، پس آماده باشید که دوستان جدیدی از کشورهای مختلف جهان پیدا کنید. زبان آموزان ما از بیش از 80 کشور جهان گرد هم آمده اند تا در محیطی گرم و دوستانه تجربه های فرهنگی مختلفی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. مطمئنا شما در سالیان بعد و برنامه دراز مدت خود به این تجربیات نیاز خواهید داشت.

10 - اسکان در اقامتگاه هایی مناسب و با کیفیت
یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان جهت انتخاب آکادمی مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی، مساله اسکان و اقامت می باشد. اگر آکادمی زبان لندن را برای تحصیل انتخاب کرده اید دیگر نگران مساله اسکان نباشید. ما اقامتگاه هایی را با بهترین استاندارد های کیفی و موقعیت مکانی کاملا ایده آل جهت شما انتخاب کرده ایم. شما برای حضور در کلاسها هر روز تنها به چند ثانیه پیاده روی نیاز خواهید داشت. آپارتمانهایی که جهت اقامت شما در نظر گرفته شده اند در مجاورت آکادمی قرار دارند.

11 - امکانات موجود در آکادمی
کل ساختمان های آکادمی داری سیستم تهویه مطبوع بوده و همچنین شامل امکاناتی مانند سالن اجتماعات، سالن مطالعه، سالن رایانه و اینترنت بی سیم می باشد.آخرین بروز رسانی: 6 شهريور 1391