دوره های ویژه آماده سازی آزمون آیلتسهدف اصلی این دوره، آماده سازی زبان آموزان، جهت شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک می باشد.

این دوره به دو بخش مقدماتی و تکمیلی تقسیم میشود. در هر دو مرحله مواد اصلی آزمون آیلتس به زبان آموز آموزش داده میشود که شامل مهارت های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است.

در دوره مقدماتی تمرکز اصلی روی تقویت پایه زبان آموز در این مهارتهاست و در دوره تکمیلی نکات بسیاری در مورد روش های موفقیت در آزمون آیلتس به زبان آموز ارائه میگردد.

در این دوره سعی میشود که بیشتر به افزایش تجربه زبان آموز در زبان انگلیسی توجه شود و در عین حال اساتید، مهارتهای پیشرفته و نکات امتحانی متنوعی را به زبان آموزان آموزش میدهند و در پایان نیز یک آزمون شبیه سازی شده برگزار میگردد که زبان آموز با چیزی که قرار است در امتحان واقعی با آن مواجه شود، آشنا گردد. در این مرحله عملا زبان آموز نمره ای را که در آزمون واقعی کسب خواهد کرد، را به شکل تقریبی خواهد دانست.

طول دوره

طول دوره کامل دو ماه می باشد که در مدت 8 هفته از دوشنبه تا جمعه هر هفته برگزار میگردد. در هر روز دو ساعت کلاس آموزشی ( بعد از ظهر ها ) برگزار شده به شکلی که زبان آموز می تواند پس از اتمام کلاسهای خود ( 3.5 بعد از ظهر ) در این کلاسها نیز شرکت کند.

از شرکت کنندگان در این دوره ها انتظار میرود که برای حضور در این کلاسها حداقل در یک سطح متوسط از زبان انگلیسی قرار داشته باشند. دانش آموزانی که در آکادمی تحصیل میکنند باید حداقل سطح هفتم کلاسها را تمام کرده باشند.

هزینه های دوره آماده سازی آزمون آیلتس

هزینه ثبت نام و امکانات آموزشی : 70 دلار
شهریه هر ماه از کلاسها : 533 دلار
هزینه شرکت در آزمون آیلتس : 193 دلار
 آخرین بروز رسانی: 14 آذر 1391