سیستم آموزشی و روش تدریس


در سالهای گذشته آکادمی زبان لندن با سرعتی باور نکردنی به یکی از مراکز آموزش جهانی زبان انگلیسی تبدیل شده و بیش از 1600 دانشجو از 80 کشور جهان از این آکادمی فارغ التحصیل شده اند.

دوره کامل آموزش زبان انگلیسی در آکادمی زبان لندن، ده ماه می باشد. البته این بدین معنی نیست که کلیه زبان آموزان می بایست ده ماه در این آکادمی تحصیل کنند. در روز ورود شما به آکادمی یکی از اساتید، یک آزمون تعیین سطح از شما به عمل می آورد. در این آزمون شما در یکی از سطوح یک تا ده پذیرفته خواهید شد.

هر سطح معادل یک ماه آموزش می باشد. بنابراین اگر در سطح 5 پذیرفته شوید، برای اتمام دوره کامل آکادمی به 6 ماه آموزش نیازمندید. ( سطح 5 تا 10 ) هیچ الزامی وجود ندارد که شما تا سطح پایانی آکادمی را ادامه دهید. می توانید به دلخواه خود، طول دوره مورد نظر را انتخاب کنید. برای مثال اگر در سطح 5 پذیرفته شده اید، در یک دوره چهار ماهه ثبت نام کرده و سطوح 5 تا 8 را سپری کنید.

ما معمولا به زبان آموزان در سطوح کاملا مبتدی دوره 9 ماهه، به زبان آموزان در سطح متوسط دوره 6 ماهه و به زبان آموزان با تجربه دوره 4 ماهه را پیشنهاد میکنیم. ولی تصمیم نهایی با شما خواهد بود.

متد آموزشی آکادمی منطبق بر جدیدترین متد آموزشی جهانی است. محیط کلاسها یک محیط کاملا تعاملی است. بخصوص در سطوح بالاتر، افراد گرداگرد میز نشسته و به شکل مستقیم با یکدیگر صحبت میکنند. در طول آموزش زبان، تمامی جنبه های آموزشی برای شما در نظر گرفته شده است. توجه خاصی به قواعد زبان انگلیسی، توسعه دامنه واژگان انگلیسی، تلفظ صحیح کلمات و جملات و پیشرفت در مهارت های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به زبان انگلیسی خواهیم داشت.

این کلاسها به گونه ای طراحی شده اند که زبان آموز را در معرف محیطی کاملا انگلیسی شده در عین حال جالب و شگفت انگیز قرار دهند.


کلاسها

کلاس ها از روز ابتدای هفته ( دوشنبه ) تا روز جمعه، هر روز 5 ساعت برگزار خواهند شد و پس از 4 هفته یک سطح به پایان خواهد رسید.

هر روز کلاسها از ساعت 9:30 صبح آغاز میشود، هر روز کلاس به سه قسمت 2 ساعته، 1.5 ساعته و 1.5 ساعته تقیسم میشود که بین دو بخش اول 30 دقیقه استراحت وجود دارد و بین دو بخش آخر نیز یک ساعت جهت صرف ناهار در نظر گرفته شده است. نهایتا کلاس ها در ساعت 4 بعد از ظهر به اتمام رسیده و مجددا از صبح روز بعد کلاس آغاز میگردد.

برنامه ریزی آکادمی به گونه ای است که پس از اتمام هر سطح و ورود به سطح جدید، استاد مربوطه تغییر کرده تا زبان آموز با اساتید مختلف با لهجه ها و شرایط مختلف آشنا گردند. دروس کلاسها نیز شامل چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی که شامل خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به همراه یادگیری قواعد زبان و واژگان جدید می باشد.

سیاستگزاری آکادمی به گونه ایست که متد آموزش گروهی جایگزین آموزش فردی شود. در این متد جدید، زبان آموزان در تمام مدت کلاس با یکدیگر تعامل داشته که این موضوع یادگیری زبان را به حداکثر می رساند. علاوه بر این، دروس به شکلی طراحی شده اند که آموزش های کلاسی نهایتا زبان آموز را به یک ارتباط واقعی در زندگی هدایت خواهند کرد.

به شکل خلاصه

فشردگی دوره های آموزشی در ماکزیمم استاندارد آموزشی بوده ( 5 ساعت در روز ) و کلاسها در 5 روز از هفته برگزار میگردند. دوره ها در ده سطح متفاوت برگزار میشوند که هر سطح یکماه به طول می انجامد ( 100 ساعت آموزش ) و پس از اتمام سطح دهم زبان آموز فارغ التحصیل میگردد.

همچنین دوره هایی نیز جهت آماده سازی زبان آموزان برای آزمون آیلتس در آکادمی برگزار میگردد. جهت آشنایی بیشتر با این دوره ها اینجا کلیک کنید.
 آخرین بروز رسانی: 6 شهريور 1391