درباره ما


طی سالهای گذشته، آکادمی زبان لندن به سرعت به یکی از موسسات آموزشی مطرح در جنوب شرق آسیا تبدیل شده است. همکاران ما در انگلستان، چین، اندونزی و کره جنوبی و نمایندگان ما در  کشورهایی مثل ایران، عربستان، قزاقستان و یمن فعال می باشند.

ما از مسئولیت مهم خود کاملا آگاهیم و این را وظیفه خود می دانیم که به زبان آموزانی که از سراسر جهان به این آکادمی وارد میشوند کمک کنیم تا به رویا های خود دست پیدا کنند. همچنین از این موضوع اطمینان پیدا کنیم که آموزشی که در این مدت در آکادمی دیده اند، سرمایه ای باشد که در مراحل بعدی زندگی به ایشان کمک کند.

این اطمینان را داریم که فارغ التحصیلان ما با بهترین استاندارد ها آموزش دیده و آماده استفاده از تجربیات و مهارتهایی هستند که در این آکادمی کسب کرده اند.

ما وابسته به موسسه ای بزرگ بنام Jetter Education هستیم. این موسسه با در اختیار داشتن تیمی بزرگ از استعدادهای جوان، آکادمی زبان لندن را به آموزشگاهی پویا با ایده های بزرگ تبدیل کرده است.

آواسپهر نماینده رسمی و همکار ما در کشور ایران می باشد که راه ورود زبان آموزان فارسی زبان از کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان را به آکادمی زبان لندن در کشور مالزی هموار می نماید.